Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chaos Sytno : Fire Dragons 1:5 (druhý zápas PLAY - OFF 2014

19. 4. 2014

 Pátek 18. 4. 2014, Kooperativa Arena

 

Seminále

 

PLAY – OFF 2014

(2. Zápas)

 

  

Chaos Sytno  1:5  Fire Dragons

  (1:1, 0:2, 0:2)

 

 

 

Včera dne 18. 4. 2014 sehrál náš tým odvetný zápas semifinále play off s týmem Chaos Sytno. Zápas byl tentokrát ze začátku velmi opatrný z obou stran, nikdo nechtěl udělat nějakou zbytečnou chybu. Téměř celou první třetinu se hrálo bez branek až v posledních minutách, kdy jsme měli výhodu přesilové hry vypálil od modré čáry Petr Hanzl a puk za brankářova záda dostal skvělou tečí pak Martin Krňoul. No a bylo to 0:1 jenže soupeři hned z další akce dokázali vyrovnat a tak skóre po první třetině bylo 1:1.

                Druhá třetina už probíhala ve větším tempu kdy se hra přelévala za strany na stranu. Střel přibývalo, zákroků brankářů také ale to nejdůležitější že náš tým se opět dokázal dostat do vedení a to po té co se prosadil skvělou dorážkou Radek Hyťha, která byla opět v přesilové hře. Najednou náš tým začínal být lepším týmem, puk měl více na hokejkách. Soupeři však měli také pár dobrých šancí ale dnes opět bezchybný Honza Hrubý v brance náš tým držel. A tak přišel další úder z naší strany a to když se Petr Hanzl dostal do úniku tak si pak jeho ránu srazil do vlastní branky jeden ze soupeřovo hráčů. A tak jsme vedli už 1:3. Tohle skóre platilo po druhé třetině.

                Ve třetí třetině si soupeři zkusily vytvořit ještě nějaký tlak, ale už se jím nic nedařilo. Myslím si, že rozhodující moment a zlom celého zápasu přišel z gólem, který dal dnes dvoubrankový Martin Krňoul. Po tomto gólu už soupeři asi věděli, že se zápasem nic neudělají. Náš tým předváděl dobrou hru, vytvářel si další šance, co je důležité nahazoval puky na brankáře. A to si myslím, že dnes vedlo k úspěchu. Nesmím zapomenout také na to, že dnes ani jeden z našich hráčů nevypustil žádný souboj o puk. Všichni bojovali jako správní draci a to se vyplatilo. Pátý a poslední gól našeho týmu tento večer vstřelil pak Pavel Kolman a korunoval tím naší vysokou výhru 1:5. Dnes jsme vyhráli možná a hlavně proto že jsme to víc chtěli a že jsme si za tím cenným vítězstvím šli od úplného počátku tohoto semifinálového souboje. Chci tímto poděkovat všem hráčům za perfektní výkon a doufám, že po této myslím si dlouhé cestě za cenným úspěchem nebyla ta cesta do finále marná a že dokážeme dál vyhrávat a tím myslím minimálně ještě další dva zápasy, které náš čekají ve finále Hobby ligy. Takže přeji hodně štěstí.

 

Náš plamen nikdy nevyhasne DRACI.

 

 

HC Fire Dragons: Honza Hrubý, Radek Hyťha, Petr Musil, Petr Hanzl, Petr Holeczy, Martin Vít, Martin Krňooul, Pavel Kolman, Jan Krňoul, Jirka Kraus, Honza Štěpánek, Milan Albrecht, Michal Vacátko, Ondra Bažant

 

 

Branky:

Petr Hanzl, dnes skvěle hrajíci Péťa jedn gól dal a na jeden přihrál

Martin Krňoul (2), dnes skvělé dvě trefy

Radek Hyťha, dokázal dorazit puk za brankářova záda a jeho gól byl vítězný

Pavel Kolman, poslední gól v tomto semifinále

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31