Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : BRUSH 13:2

13. 10. 2014

 

4. kolo, sobota 11. 10. 2014, ZS Rokycany, HC Fire Dragons – Brush

 

         Fire Dragons   13:2   BRUSH

                                                                 (2:1,6:1,3:0)

 

 Dne 11. 10. Sehrál náš tým utkání dalšího kola Hobby ligy, ve kterém na svém ledě přivítal tým Brush Utkání začalo opravdu zhurta. Náš tým měl hned v úvodu několik možností prosadit se, ale najednou padl gól, který dali soupeři. My jsme ale určitě neměli hlavu sklopenou a bojovali jsme jako vždy o každý puk. Vždyť byl teprve začátek zápasu. No a netrvalo dlouho a náš tým otočil vývoj zápasu a najednou to bylo 2:1 pro náš celek. Poté měl náš tým také možnost navýšit své vedení díky přesilové hře, ale nestalo se i přes to že jsme si vytvořily pár dobrých šancí. Nicméně nás to mrzet nemuselo, první třetina nakonec skončila stavem 2:1.

Druhá část ovšem patřila jen nám. Dokázali jsme vsítit soupeři neuvěřitelných 6 přesných tref a rázem to bylo 8:2, soupeři také přidali jeden gól. Celý zbytek druhé třetiny se hra přelévala ze strany na stranu. Náš tým ale víceméně táhl za delší konec lana. Měl více ze hry měl více šancí. Z naší aktivní hry pak bylo vidět, že jsme při chuti, protože jsme se dokázali prosadit i ve vlastním oslabení. Třetí třetinu jsme pak upravili skóre na 13:2. Zápas to byl pro nás opět gólově velmi bohatý, soupeře jsme dokázali přestřílet 37:17. Důležité bude aby nám to tam padalo i nadále, sezona je velmi dlouhá a zápasů je před námi ještě hodně. A ti silnější soupeři nás ještě čekají je třeba hrát disciplinovaně bez větších chyb, které by nás mohli mrzet. Moc se těším na další zápas a doufám, že bude alespoň tak úspěšný jako tento.

 

HC Fire Dragons: Jan Pachl, Petr Hanzl, Petr Holeczy, Jiří Kraus, Jan Krňoul, Martin Vít, Jan Hanzl, Ondřej Bažant, Milan Albrecht, Pavel Kolman, Petr Štěpánek, Michal Vacátko

 

Branky:

Martin Krňoul

Milan Albrecht

Michal Vacátko

Martin Vít 

Petr Hanzl (8)

Petr Štěpánek

 

Střeli na branku: 37:17

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31