5. 10. 2015

2. kolo, neděle 4. 10. 2015, ZS Košutka, Harley Davidson - Fire Dragons

Fire Dragons    4:7  Harley Davidson

(1:1,2:5,1:1)

Dne 4. 10. 2015 sehrál náš tým další zápas v této sezoně a to když se utkal s týmem Harley Davidson. Zápas , který se zdál být v prvních dvou třetinách vyrovnaný, skončil bohužel prohrou našeho celku. Nutno podotknout že soupeři byly opravdu tím lepším týmem, týmem který už od začátku víceméně určoval tempo zápasu. Hra se v prvních dvou dějstvích přelívala ze strany na stranu. Góly padala postupně do obou branek ale skóre bylo po druhé třetině nevyrovnané a to 3:6 pro soupeře. Nechci říkat že náš tým hrál špatně, ale chci říci že dnes jsme na to vyhrát tento duel prostě neměli. Je to naše první prohra v této sezóně, ale rozhodně bych z toho nebyl špatný sezona samotná je velmi dlouhá a zápasů bude ještě mnoho. Takže chlapy hlavy vzhůru a jedeme dál náš oheň přece jen tak nevyhasne a to že někdy nevyhrajeme nic neznamená. Jak říká jeden náš hráč, nejsme přece kapela, abychom pořád vyhrávali. Jedeme dál. Těším se na vás příště, těším se na další krásné góly a hokejové momenty, které nás čekají.

HC Fire Dragons: Jan Pachl, Petr Holeczy, Radek Hyťha, Jan Krňoul, Ondra Bažant, Pavel Kolman, Jiří Kraus, Radek Bouček, Martin Krňoul, Michal Vacátko, Martin Vít, Josef Čechura, Martin Salvet