Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stavpartner : Fire Dragons 1:1

24. 9. 2014

 1. kolo, středa 24. 9. 2014, Kooperativa Arena

 

Stavpartner        1:1   HC Fire Dragons  

 (0:1,0:0,1:0)

 

Začala nová sezona 2014/2015 a to dne 24. 9. 2014, kdy sehrál náš tým první zápas v této nové sezoně, když nás na svém ledě přivítal tým Stavpartner plzeň. A úvod si myslím velmi silný soupeř, který má dobře propracovanou hru jak dopředu tak dozadu. A tak to pro nás byla tak trochu výzva. A do zápasu jsme hned od začátku dávali opravdu vše. Střílely jsme téměř z každé pozice, napadali jsme intenzivně soupeřovu rozehrávku tak aby neměl čas v klidu rozehrát, padali jsme obětavě do střel. A před oběma brankami jsme se snažili být opravdu velmi důrazní. A možná že díky všem těmhle faktorům, které jsme prováděli troufám si říct z úspěchem, jsme dokázali vybojovat alespoň bod v tomto zápase plným krásných hokejových momentů. A pro začátek velká spokojenost a velký dík všem hráčům za skvělý výkon.

Hned v první třetině jsme se totiž dostali do rychlého vedení a to poté co první gól našeho týmu v nové sezoně vsítil hráč s číslem 14 Milan Albrecht, který dal již podruhé za dobu působení v našem týmu úvodní gól. Ale bohužel to byla jediná trefa z naší strany. Poté se náš tým střelecky trápil. Několikrát zazvonila tyč brankové konstrukce a to jak na soupeřovo tak i na naší straně. Nutno podotknout že oba brankáři dnes chytali výborně. Náš brankář Honza Hrubý předváděl někdy zákroky, jako z jiné dimenze opravdu skvělé držel nás téměř celý zápas, ve kterém jsme opravdu nebyli tím horším ale ani tím lepším týmem byl to velmi vyrovnaný duel. Duel ve kterém si oba dva celky rozdělili stejný počet bodů poté co 5 minut před koncem hrací doby se soupeřům povedlo vyrovnat a to po dvou neúspěšných přesilových hrách 5 na 3, které nevyužili se jim pak povedlo přečíslení 2 na 1, ve kterém se už nemýlili a i skvěle chytající Honza v brance s tím nemohl nic dělat. Ale jak říkám velmi dobrý výkon na úvod sezony a zasloužený bod. Nezbývá popřát jen tak dále sezona je ještě hodně dlouhá a každý bod se bude hodit.

 

HC Fire Dragons: Jan Hrubý, Petr Holeczy, Radek Hyťha, Jan Krňoul, Martin Krňoul, Martin Vít, Radek Bouček, Ondřej Bažant, Michal Vacátko, Milan Albrecht, Pavel Kolman, Jiří Žižka, Petr Musil, Jan Hanzl

Branky:

Milan Albrecht

 

Střeli na branku: 29:27

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31