Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vikingové : Fire Dragons 2:5

21. 10. 2014

 

5. kolo, neděle 19. 10. 2014, ZS Třemošná, Vikingové - HC Fire Dragons

 

Vikingové      2:5    Fire Dragons

 

                                                    (0:2,0:1,2:2)

 

 Dne 19. 10. Se hráli další zápasy 5 kola Hobby ligy a náš tým přivítali na svém ledě Vikingové. No a utkání bylo od samého začátku velmi vyrovnané, hra se přelívala ze strany na stranu. Nikdo neměl navrch. Náš tým ovšem udeřil v polovině první třetiny poprvé po sérii marných pokusů, které skončili na brankové konstrukci nebo mimo tři tyče. Od té doby co jsme dali první gól se náš tým o něco zvedl a měl hned také více ze hry. Měli jsem více šancí. Soupeře jsme několikrát zatlačili v jejich obranném pásmu. A najedou padl druhý gól a to opět z našich hokejek. První třetina skončila pro náš celek velmi dobře a to 2:0.

Ve druhé části jsme dokázali svůj náskok ještě zvýšit. Jenže poté na chvilku padat góly přestali. Druhou třetinu jsme sice vyhráli ale už to byl opět ten vyrovnaný boj ze začátku zápasu, kdy nikdy nebyl lepší a nikdo neměl navrch.

No a třetí třetina tomu také odpovídala byla nejvyrovnanější a padlo v ní na každé straně stejný počet branek. Soupeřům se také párkrát podařilo nás zamknout v obranném pásmu. A po pár využitých přesilovkách se jak soupeři tak i mi opět radovali ze vstřelené branky. Nakonec ale zápas skončil naším vítězstvím.

 

 

Ale ovšem po zápase jsme se dozvěděli velmi smutnou zprávu a to že po dlouhém boji s nemocí zemřel náš bývalý spoluhráč a kamarád Jakub Demiš. Byl to pro nás šok. A musím se smutkem říci za celý náš tým. ,, Kubo budeš nám moc chybět, odpočívej v pokoji kamaráde, nikdy na tebe nezapomeneme.“

 

 

HC Fire Dragons: Jan Pachl, Petr Hanzl, Petr Holeczy, Radek Hyťha Jan Krňoul, Jan Hanzl, Ondřej Bažant, Milan Albrecht, Pavel Kolman, Jiří Žižka, Radek Bouček

 

Branky:

Martin Krňoul (2)

Petr Hanzl

Jan Hanzl

Pavel Kolman

 

Střeli na branku: 25:28

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31