Jdi na obsah Jdi na menu
 


Warriors : Fire Dragons 10:11

6. 10. 2014

 3. kolo, neděle 5. 10. 2014, Kooperativa aréna

 

WARRIORS     10:11    HC Fire Dragons

                                             (5:6,1:3,4:2)

 

Dne 5. 10. Se hrál zápas dalšího, již třetího kola Hobby ligy. A náš tým tentokrát hostil tým Warriors. No a s loňskými vítězi Hobby ligy A to byl velmi zajímavý, velmi drsný, obětavý a našly neuvěřitelně bohatý mač. Gólů totiž celkem dohromady padlo 21, což je na jeden zápas až neuvěřitelné množství a možná to vypovídá to že oba dva celky byly velmi ofenzivně laděné ale v defenzívě byly často otevřená vrátka. Jen první třetina přinesla 11 přesných tref.

Jak říkám první třetina nejvíc gólů a my jsme také už po pár minutách prohrávali o gól. Ale díky bohu netrvalo dlouho a dokázali jsme vývoj otočit na svou stranu. Od té doby jsme v zápase vždy vedli a soupeři vždy dotahovali. Místy zápas připomínal spíše závody o to kdo, koho víc přišpendlí na mantinel, protože hra u mantinelu byla opravdu hodně tvrdá a nikdo nikomu nic nedaroval. No a samozřejmě nechyběli ani zákroky které se museli trestat a to jak na naší straně tak i na soupeřově. Například velmi ostrý zákrok na Honzu Hanzla, který byl po odehrání tvrdě atakován protihráčem a nelehko se mu vstávalo. Ale hra plynula a místy se zdálo, že tenhle zápas bude asi nekonečnej.

Ve třetí třetině už jsme ovšem měli značný náskok, kdy jsme na začátku třetího dějství měli už čtyřbrankový náskok. A nařízené trestné střílení, které měl Honza Krňoul mohlo si myslím zápas úplně překlopit na naší stranu ale bohužel Honza brankáře soupeřů nepřekonal. No a pak po drobných šarvátkách se soupeři opět dostali do hry, snížili na rozdíl dvou branek v momentě, kdy už probíhaly poslední 4 minuty zápasu. No a k naší smůle si soupeři vzali oddechový čas a poté zápas srovnali na neuvěřitelných 10:10. Jenže dnes jsme asi chtěli prostě vyhrát víc my a to se nám i povedlo 16 vteřin před koncem po vyrovnávacím gólu se náš první útok dostal po buly k puku a po rychlé a přesné kombinaci se 4 vteřiny před koncem mohl náš tým radovat Martin Vít totiž dal gól, který nám zaručil vítězství v tomto urputném boji, kde jsme opět nebyli tíh horším ale ani lepším týmem. Opět jsme to ubojovali. Takže super výkon. Je pravda, že chyb tam bylo více než dost ale né jen na naší straně. Chci vyzdvihnout výkon Honzy Pachla v naší brance, který nás podržel a pár dalších jistých gólů zastavil. No a samozřejmě parádní Hattrick Petra Hanzla. Takže kluci děkujem.

 

HC Fire Dragons: Jan Pachl, Petr Hanzl, Petr Holeczy, Jiří Kraus, Jan Krňoul, Martin Vít, Jan Hanzl, Ondřej Bažant, Milan Albrecht, Pavel Kolman, Petr Štěpánek, Jiří Žižka

 

Branky:

Martin Krňoul

Jiří Žižka (2)

Martin Vít (2)

Jan Hanzl

Jiří Kraus

Petr Hanzl (3)

Pavel Kolman

 

Střeli na branku: 23:27

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31